COMINTECH
kamerové systémy
Popis činnosti

Firma COMINTECH – Kamerové systémy je specializovaná firma pro komplexní služby, návrh, instalace a opravy Kamerových systémů a průmyslové televize.

Provádíme rovněž návrhy, správu, instalaci a servis počítačových, radiových a optických sítí LAN, WAN, Ethernet, na platformě Cisco, Mikrotik apod.

Standardem u nás je servisní služba, rychlá reakční doba, pravidelná údržba, kontrola systémů, záloha konfigurace a konfigurací, čištění, komplexní profylaxe apod. K dispozici je i nonstop servisní služba 24/7.

Základním cílem firmy COMINTECH je převzetí odpovědnosti za spolehlivý provoz systémů našich zákazníků a součinnost při řešení problémů, které v těchto systémech naši zákazníci řeší.

w

Konzultace problematiky

Každý pracovní den v době od 8 do 16:30 hodin jsme připraveni na Vaše telefonické dotazy k problematice kamerových systémů. Rádi vám pomůžeme najít optimální řešení nebo třeba poradíme na koho se obrátit.

l

Bezplatný návrh řešení, studie

Na základě osobního jednání za účelem analýzy Vašich potřeb, umístění jednotlivých komponent, propojení na ostatní systémy a vlivů, které mohou systém ovlivňovat, Vám bezplatně vypracujeme společně s cenovou kalkulací doporučený návrh řešení.
N

Realizace zakázek

Po vypracování návrhu řešení, na základě projektové dokumentace či definice požadavků provádíme vlastní instalaci jednotlivých komponent či celých kamerových systémů.

Provázání na stávající systémy

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem a možnostem námi dodávaných kamerových systémů propojujeme tyto systémy na většinu přístupových systémů, elektronickou docházku pracovníků, elektronické zabezpečovací a požární systémy, GSM brány, Internet apod.

P

Převzetí stávajících systémů do správy

Protože se stále více množí dotazy o možnostech komplexní správy stávajících a někdy i dosluhujících kamerových systémů u jednotlivých zákazníků přebíráme po provedení analýzy a auditu celého systému tyto starosti za zákazníka.

Pravidelná údržba, kontrola systému, konfigurace, čištění

V návaznosti na provedené instalace kamerových systémů provádíme pravidelné půlroční, roční kontroly funkcionality systému, nastavení jeho parametrů, dotažení spojů, prohlídky kamerových bodů, čištění objektivů kamer, seřízení pozic a kompletní údržbu systému což se projevuje zejména ve zvýšení životnosti jednotlivých komponent a kvalitě uložených záznamů.

Rovněž zákazníky upozorňujeme na možnosti případné modernizace systému, jeho možného rozšiřování apod. V případě zájmu je firma ZDARMA zařazena do naší databáze a po uplynutí definované doby kontaktována s nabídkou takového zásahu ..

Technická podpora

Zejména v oblasti nastavování, konfigurace systému je k dispozici telefonická podpora každý všední den v době od 8 do 16:30 hodin. Zde je možné konzultovat možnosti nastavení systémů, dohodnout postup při vyhodnocení záznamu apod.

p

Servisní služby

V případě, že se v systému vyskytne poruchový stav na kterékoli části a nepodaří se jej vyřešit pomocí telefonické podpory, provádíme servisní zásah do 24 hodin od nahlášení závady.